OGBT#13 | Beyaza Tutsak - Ecem Altınok | Yazar & Kitap Tanıtımı |


*** Kitap Tanıtımı***
Hazan ve Hakan...

Hayatın acımasız pençesine takılmış iki kardeş.... Et ve tırnak gibiydi ikisi. Birbirlerinden bir an olsun ayrılmazlardı. Ancak zamanla, büyüdükçe araya bambaşka bir engel girdi: Uyuşturucu... Bu beyaz illet kardeşinin ruhunu esir alırken hiçbir şey gelmiyordu elinden Hazanın. Gün geçtikçe ismi siliniyordu bu yaşamdan. 

Ancak Hakanın başına gelenlerden sonra tekrardan yazdı baş harflerini inadına hayata. Fedakârlık kalbinde gün geçtikçe köpürdü, yerini yasak duygulara bıraktı. Araftayken Cennette, Cennetteyken Cehennemde buluverdi kendini. Ve bunun sebebi, kaybolduğu o safir mavisi gözlerin sahibiydi... Hazan kardeşini kurtarmak için girdiği bu yolda hiç beklemediği duygularla karşılaşıp geçmişindeki acıları başkasının karanlığında silebilecek miydi? Bu amansız oyunda beyaz siyaha mı bulana-caktı? Yoksa siyah beyazla mı buluşacaktı? Peki, beyazın yanında siyaha yer var mıydı?
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 320
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Olimpos Yayınları


***Yazar Tanıtımı***

Ecem Altınok, 18 Aralık 1998 yılında dünyaya geldi. İlk öğrenimini İstanbul'da okuyan yazar, bazı durumlardan dolayı Ankara'ya gitmiş ve orta öğrenimini orada okumuştur. Şu an İstanbul'da yaşayan yazar lise öğrenimi görmektedir. Yazar, 14 yaşından beri yazmaktadır.
Beyaza Tutsak, Ecem Altınok'un basılmış ilk kitabıdır ve yazım hayatına wattpadde yayınladığı hikayelerle aktif bir şekilde devam etmektedir.

Yazarın Wattpad Adresi : eccaltnk

***Alıntılar***


Share:

1 yorum:

  1. Sizin turun bu alıntıları gittikçe güzelleşiyor, ellerinize sağlık :)

    YanıtlaSil