Sosyal Medya Tag | Mimlemişler!Sevgili Kitapkeyfimm beni bu mime etiketlemiş. Açıkcası insanların beni etiketlemesine şaşırmıyor değilim, ama çoğunlukla seviniyorum. Hayalet blog olmamak çok güzel bir duygu!

Facebook Sorusu: Herkesin sana okuman için baskı yaptığı bir kitap?
Öyle bir kitap yok sanırım ama genel olarak popüler kültürün bütün nimetlerini okumam için büyük bir baskı var.

Tumblr Sorusu: Sen okuduktan sonra popüler olan bir kitap?
Öyle bir kitapla karşılaşmadım ama popüler olduktan sonra okuduğum bir çok kitap oldu. İyi ya da kötü (çoğu kötüydü) bakalım. İnşallah benimle patlayan kitaplar olur.

MySpace Sorusu: Beğenip beğenmediğini hatırlamadığın bir kitap?
Kül Mevsimi diye bir kitap okumuştum. İyi miydi, kötü müydü hiç bilemedim. Ama hala kitabın ilk cümlesi aklımda. ''Boğuk bavullar'' kelimelerinin içinde geçtiği bir cümle ile başlıyor.

Instagram Sorusu: Çok güzel olduğu için Instagram'a koymak istediğin bir kitap?
Ya ben galiba kitap fotoğrafı çekme özürlüsüyüm. Kitabın kapağı bakanı kör edecek kadar güzel olsa bile ben onun fotoğrafını adam akıllı çekip koyamıyorum. Olmuyor yani.

YouTube Sorusu: Filme çevrilmesini istediğin bir kitap?
Şu anda okuduğum Kıyak Para isimli kitabın film olmasını isterdim. Şu sıralar inanılmaz polisiye havamdayım. Onun dışında bazı kitaplar sadece kitap olarak kalmalı. Film olunca cılkı çıkıyor yahu!

GoodReads Sorusu: Herkese önerdiğin bir kitap?
Goodreads kullanmayı asla öğrenemeyeceğim! Herkese önerdiğim kitap benim sadık aşkım Patrick Süskind - Kokudan başkası değil. O kitapla evleneceğim galiba.

Bende bu etkinliğe;
Sevgili Athena
Sevgili Kitapsandali'nı etiketliyorum :3
Share:

2 yorum:

  1. Mimi yapmışsın bile, çok teşekkür ederim canım :) Kitapların filmi çekildiğinde, o kitabı yansıtmayacaksa hiç çekilmesin bence.

    YanıtlaSil
  2. Aşkım ben bu mimi zaten yaptım ^^

    YanıtlaSil